F1 23 Görünmez Kaza!!! #shorts #f123 #khy
Twitch ►
Discord ►

Bir F1 oyunu tutkunu olarak heyecan verici videolarımızla eğlenmeye ne dersiniz? F1 yarışları konusunda heyecan verici içeriklerle sizlerle birlikte olurken kendinizi gerçek bir Formula 1 yarışı izliyormuş gibi hissedeceksiniz. Peki, Kartal Han Yılmaz olarak kanalımda size neler vaat ediyorum?

F1 23 konusunda heyecan verici anlarını sizlerle paylaştığım yarışları izlerken farklı oyun modları sayesinde heyecana ortak olmanız mümkün. Online Lobby sayesinde F1 oyuncuları ile heyecanı paylaşırken Ortombo Sour League, FSRL E-Sport, Drl Motorsports, Weekly Event, My Team, Türkçe Kariyer, Rehber Videolar, Lansman Videoları, WBSK, MotoGP ve çok daha fazlasıyla sizlerle birlikte oluyorum. Dünyanın en gerçekçi yarış oyunlarından biri olan F1 ile fark Grand Prix yarışlarında heyecanı yaşatmayı arzu ediyorum.

Videolarımı izlerken zaman zaman kendinizi Michael Schumacher’in araç kamerasına misafir olmuş gibi hissederken Lewis Hamilton, Max Verstappen ve Charles Leclerc gibi pek çok yıldızın sürüş stilini inceleyerek harmanladığım stilimi sizlerle paylaşıyorum. F1 23 Gameplay konusunda iddialı bir isim olma yolunda ilerlerken gelişimimi sizlerle paylaşıyorum. Formula 1 gelişim sürecinde siz de bir izleyici ya da oyuncu olarak kanalımdaki içeriklerle kendinizi geliştirmeye ne dersiniz?

Heyecan verici F1 Gameplay videolarımda bugün shorts videosu ile karşınızdayım.

Hikayeme ortak olmak için kanala abone ol ►

Oynatma Listelerim;
F1 23 My Team ►
F1 WORLD (F1 23 Elite Yolculuğu) ►
F1 23 Braking Point ►
Online Lobby ►
Rehber Videolarım ►
Weekly Events ►
Lig Yarışlarım ►
Eğlenceli Shorts Videolarım ►
MotoGP ►
WBSK & WSSP ►